Pochodeň Unhošť
Novinky

02.03.2020: Fotogalerie
Foto z Oddílový ples

17.12.2019: Fotogalerie
vánoce Mrtník

17.12.2019: Aktualizace
rámcového plánu 2019/20

09.11.2019: Fotogalerie
Podzimní brigádaKdo nás podporuje
Naše akce pořádáme za podpory města Unhošť, obce Braškov, obce Červený Újezd, obce Kyšice, Středočeského kraje a Lesy ČRMŠMT.

Při tábořeních a putovních táborech nám pomáhají Lesy ČR.


Sponzoři
ČEPS, a.s.
-
Poskytovatel prostoru pro na?e webové stránky.
-
Na?i členové mají na nákup v Sambarsportu speciální slevu. Po?ádejte o ni při placení v kamenném obchodě na Kladně nebo objednáním přes společný účet v e-shopu.
-


Odkazy
občanské sdružení Pionýr
-
Středočeský Pionýr
-
základna Čimelice
-
ubytování Štáb
-


Netradiční CykloTREK 2020
Vydáno dne 06. 05. 2020 (195 přečtení)

Info k letošnímu netradičnímu CykloTREKu je tu!

Ahoj všichni!

Jak jste se již mohli dočíst, v květnu nás čeká trochu netradiční CykloTREK. Do letošního ročníku jsme vybrali zajímavá místa nedaleko Unhoště, která nejsou až tak známá, ale určitě stojí za návštěvu. Věříme, že se na některá z nich budete rádi vracet. :)

Samotná pravidla:

Letošní ročník odstartuje v pondělí 11.5., kdy ve vašich emailových schránkách i webu Pochodně naleznete „soutěžní tabulku s úkoly“ + mapu. Cílovou páskou můžete projet nejpozději v neděli 31.5.
Vybrali jsme pro vás cca 15 míst, ke kterým se vždy pojí určitý úkol. Splněním úkolu potvrzujete navštívení místa – bez vyřešeného úkolu je místo neplatné.

Až si budete jistí, že jste navštívili všechna místa, nebo alespoň ta, která jste chtěli, odešlete tabulku společně s odpověďmi na email rousji28@gmail.com

Závěrem, tato soutěž není o rychlosti, ale o počtu projetých míst a správnosti odpovědí.

Hodně zábavy a jízdu bez defektu přeje Jirka a spol.

Na tomto odkazu naleznete tabulku a mapu ke stažení (tabulka i mapa bude k dispozici až v pondělí 11.5.)Autor: Petra | Informační e-mailVytisknout článek


2004 - 2014 © Pochodeň Unhošť